Majetek Rysy

  • Bazén
  • Dolní terasa
  • Střešní terasa s venkovní kuchyní (solarium)

Moderní a velmi světlý jižně orientovaný podkrovní penthouse. Dvě ložnice, dvě koupelny a úžasná střešní terasa (66 m2). Jen 450 m od vyhlášené pláže „Las Higuericas“! Uprostřed komplexu je krásný společný bazén pro děti i dospělé.

Do nemovitosti se vstupuje po soukromém schodišti. Před bytem máte první terasu orientovanou přímo na jih. Při vstupu do bytu se ocitnete v dobře dimenzovaném a světlém obývacím pokoji. Zde máte přístup na terasu jak dveřmi, tak velkými dvojitými posuvnými dveřmi. Ty propouštějí spoustu přirozeného světla a prosvětlují celou místnost.

Kuchyň je prostorná, moderní a otevřená. Za kuchyní máte velký úložný prostor a prádelnu, stejně jako dveře vedoucí na vaši soukromou střešní terasu. Naproti obývacímu pokoji najdete dvě ložnice a koupelnu. Jižně orientovaná ložnice má vlastní koupelnu. V obou ložnicích jsou vestavěné skříně pro praktické uložení oblečení.

Střešní terasa nabízí úžasný výhled do okolí i na bazén. Je vybavena vyhrazeným grilovacím prostorem, kde máte k dispozici jak sklad, lednici, tak dřez s tekoucí vodou. Má také velkou pergolu. Střešní terasa je ideální jako útulné místo pro večeři pro celou rodinu.